FB
X

Mirë se vini në El Castillo

Hotel për të rritur 16+

Arratisja luksoze në ishullin privat të Panamasë

Rihapet në shtator

Mirë se vini në El Castillo Boutique Hotel luksoz

Të ftuarit shpesh e përshkruajnë përvojën e tyre me pesë yje në El Castillo si pushimet më të mira të jetës së tyre. Zbavituni në rezidencën tonë luksoze me padyshim pamjen më spektakolare të oqeanit në Kosta Rika. Shtrihuni në pishinën tonë ikonike buzë shkëmbit me pamje nga Paqësori i fuqishëm. Kënaqni ushqimet dhe koktejet tona të mrekullueshme. Por mos harroni të hiqni këpucët dhe të jeni në shtëpi. Ne e quajmë elegancë rastësore.

miliardë dollarë

Views

Dhoma dhe suita me pamje nga oqeani

El Castillo ofron dy suita luksoze Spa, dy suita me pamje nga oqeani, tre dhoma me pamje nga oqeani, një suitë pronari me dy dhoma gjumi dhe një dhomë kopshti, secila me pamje spektakolare.

përvojë

Përsosmëri Kulinare

Kuzhina e Castillo-s

Dita juaj fillon me një mëngjes të pabesueshëm falas me dy pjata. Pjata e parë është nga frutat dhe kosi më i freskët. Çdo ditë ne ofrojmë një mëngjes të veçantë nga e gjithë bota. Përndryshe, ne gjithmonë kemi një mëngjes Americana ose Tico. Menuja jonë gjatë gjithë ditës përmban shumë pjata të shijshme, duke përfshirë kalamarinë, humusin dhe sallatat. Ju nuk dëshironi të humbisni hamburgerët tanë të jashtëzakonshëm me zgjedhjen tuaj të mishit të viçit, pulës ose vegjetarianit, të shërbyer me simite shtëpie dhe patate të skuqura të prera me dorë.

A doni të

Relaksohuni?

Dhoma jonë luksoze private në Spa

Shijoni një trajtim spa në dhomën tonë të qetë të spa. Dëshironi të relaksoheni vërtet para ose pas trajtimit tuaj? Oazi ynë i kopshtit po thërret.

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri trajtimesh të administruara nga profesionistë me përvojë në një mjedis të pashembullt.

El Castillo e rregulluar

Adventures

Skena të qeta dhe takime të egra

Ejani ballë për ballë me një majmun ulëritës. Fluturoni nëpër tendën e xhunglës me zipline. Periskop me breshka deti. Pa marrë parasysh vizionin tuaj për kohën tuaj në Kosta Rika, El Castillo është porta juaj për aventurën një herë në jetë.

Ne ofrojmë një larmi paketash aktivitetesh të zgjedhura me dorë nga të cilat mund të zgjidhni—të gjitha përvojat e paharrueshme me udhërrëfyes ose instruktorë me përvojë. Stafi i El Castillo mund të ndihmojë në planifikimin e aktiviteteve dhe të bëjë rezervime për ju. Për të siguruar disponueshmërinë, ju rekomandojmë të rezervoni përpara udhëtimit tuaj. 

Ishulli ekskluziv

Plazh

Një udhëtim me varkë pesë minuta larg

Filloi me një ëndërr - stafi i El Castillo u mahnit me idenë për të ofruar një eksperiencë plazhi në ishull privat për mysafirët e hotelit. Sot është një realitet - plazhi i ishullit Garza është një udhëtim i shkurtër pesë minutash me varkë në një ishull tropikal të pazhvilluar drejtpërdrejt përballë El Castillo. Kompletuar me kolltuqe, një strehë të improvizuar prej bambuje për gatim dhe hije, dhe hamak - kombinimi perfekt për një ditë të përsosur.

Një vend magjik për A

martesë

PARAJSA JUAJ VETË

Një përvojë e ëndrrave të dasmës: rrezet e diellit të pafund, aventurat jashtë afreskeve, ushqimi i shkëlqyer dhe relaksimi përfundimtar - nuk ka asgjë më të mirë se të "zotërosh" El Castillo-n për një javë. Festa juaj e nusërisë do të lulëzojë në parajsë në El Castillo, ndërsa të ftuarit tuaj mund të shijojnë mikpritjen e Kosta Rikës me kosto të ulët në hotele simpatike me vlerësime të larta vetëm disa minuta larg.

Të paraqitura në:

Rezervo direkt dhe ruaj

Ofertat tona speciale janë pikërisht këtu. Regjistrohuni në listën tonë të postës elektronike dhe zhbllokoni tarifat më të ulëta, të garantuara.

Është FALAS për t'u regjistruar dhe e lehtë për t'u bashkuar.

Luaj Video